KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15502029
nr 1550 2029
Svea Milton
(1917-2006), Sverige
Färgetsning, "Aktivitet". Signerad. Bildmått: 16,5x12 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Svea Milton, svensk målare född 1917, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:50:53
2/7 07:50:55